Schulz o pracy w H&M: Zrób to samo, a nigdy tego nie pożałujesz!

Wypowiedź Michaela Schulza, Regional Managera H&M Hennes & Mauritz logistics, Grupa H&M

– To ta atmosfera i jej aspekt różnorodności sprawia, że świetnie się tam pracuje – tak o pracy w Grupie H&M, znanej na całym świecie z sieci sklepów odzieżowych, mówi Michael Schulz, Regional Manager H&M Hennes & Mauritz logistics Sp. z o.o.

Pracę w Grupie H&M zaczął bardzo wcześnie. Miał zostać zaledwie kilka miesięcy. Dziś może pochwalić się ponad 25-letnim stażem w firmie. – Miałem tam wiele możliwości, jeśli chodzi o pracę. Jeśli więc szukasz nowych wyzwań, jeśli masz otwarty umysł, powiedziałbym tylko: zrób to samo, a nigdy tego nie pożałujesz! – zachęca nasz rozmówca. 

A także:

  • Jak wyglądały jego początki w firmie?
  • Jak wygląda ścieżka kariery w H&M?

Michael Schulz – Regional Manager H&M Hennes & Mauritz logistics Sp. z o.o. W Grupie H&M jest odpowiedzialny za zarządzanie spółkami logistycznymi (retail oraz e-commerce) w Europie Wschodniej oraz Chorwacji, Serbii, Grecji i na Cyprze oraz inwestycje w tym obszarze. Zbudował sieć nowoczesnych i przyjaznych środowisku centrów logistycznych, którymi zarządza od 2004 roku, tworząc w tym czasie ponad 7000 miejsc pracy. Posiada duże doświadczenie w kontaktach z organami administracji publicznej, w których łączy znajomość polskich realiów z oczekiwaniami międzynarodowej korporacji.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.