O Akademii

Akademia Zarządzania i Rozwoju to internetowa platforma edukacyjna dla uczniów szkół średnich, studentów i absolwentów studiów, a także dla tych wszystkich, którzy planują podjąć nowe studia, zastanawiają się, jaki wybrać zawód lub chcieliby go zmienić.

Naszą misją jest wspieranie procesu edukacji – łączymy świat nauki ze światem praktyków. Prezentujemy praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów z różnych obszarów. Dostarczamy też aktualne informacje z dziedziny edukacji i HR.

Pomagamy młodym ludziom wybrać kierunek studiów, po którym można znaleźć ciekawą pracę. Doradzamy, jak świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i podpowiadamy, w jakiej firmie wybrać staż. Pokazujemy zawody przyszłości.

W obecnych czasach rzadko pracuje się w jednym zawodzie przez całe życie –  dlatego dostarczamy inspiracji, jak zmienić kierunek kariery. Znani menedżerowie, ludzie nauki, mediów, kultury i sztuki dzielą się własnymi doświadczeniami i radzą, jak pokierować życiem zawodowym, żeby osiągnąć upragniony sukces.

Posłuchaj ludzi sukcesu i zainspiruj się!

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.