Jak wygląda współpraca Adamed Pharma ze start-upami?

Wypowiedź Marcina Szczecińskiego, Kierownika ds. Inwestycji Kapitałowych Adamed Pharma

– Jeśli chodzi o podstawowy model działalności naszego obszaru, istotą współpracy jest inwestycja kapitałowa w spółkę oraz jej dalsze wspieranie w celu budowania wartości. Etap ten może poprzedzić weryfikacja funkcjonowania technologii, np. w naszym laboratorium. Tego rodzaju aktywności podejmujemy współpracując z programami akceleracyjnymi, a przede wszystkim MIT Enterprise Forum CEE – mówi Marcin Szczeciński, Kierownik ds. Inwestycji Kapitałowych Adamed Pharma.

– Dostęp do wiedzy, a w szczególności do praktycznych doświadczeń związanych z rozwojem i wprowadzaniem na rynek nowych technologii medycznych, jest bardzo ograniczony i znajduje się kosztowo poza zasięgiem typowej, młodej firmy. A jest to z kolei coś, co możemy zaoferować poprzez współpracę z nami i naszą siecią kontaktów. Dlatego uznaliśmy, że nie powinniśmy od razu oczekiwać i wymagać, najpierw musimy pomagać i dzielić się tym, co już sami wiemy – zaznacza Szczeciński.

Co powinien zrobić start-up, by zainteresował się nim Adamed?

– Start-up powinien po prostu się z nami skontaktować, a najprostszą formą takiego kontaktu jest wysłanie maila na adres: startup@adamed.com  – wyjaśnia Szczeciński.

A także:

  • Jakie kwalifikacje pomogą odnaleźć się w dziale Inwestycji Kapitałowych?
  • Jakie studia przygotowują do pracy w tym obszarze?

Marcin Szczeciński – Kierownik ds. Inwestycji Kapitałowych Adamed Pharma, pracuje w Adamedzie od 15 lat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Studiował również na Uniwersytecie Utrechckim (Holandia) oraz uzyskał dyplom Executive MBA na Politechnice Warszawskiej.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.