Zwycięzca popularnego talent show: idąc na skróty można się pokłuć

Wypowiedź Michała “Kaczorexa” Kaczorowskiego – tancerza, nauczyciela tańca popping

Marzysz o niekonwencjonalnej karierze? Jesteś osobą aktywną, zawsze pasjonował Cię ruch i taniec? Chcesz zarabiać na tańcu i zostać nauczycielem tańca? Tym zajmuje się Michał “Kaczorex” Kaczorowski, który odnosi sukcesy na polskiej scenie street dance już od lat. Posłuchaj, jak do tego doszło i zainspiruj się!

– Nie ma złotej rady. Sukces, nie tylko w tańcu, ale w jakiejkolwiek dziedzinie życia, nie zależy od jakiejś złotej metody. Wiem, że wielu ludzi chciałoby iść na skróty. Ja też szukałem tych skrótów, też szedłem w krzaki nie raz, ale najczęściej niestety się pokłułem – opowiada Michał “Kaczorex” Kaczorowski, tancerz, nauczyciel tańca popping, zwycięzca telewizyjnego programu tanecznego “Got to Dance. Tylko taniec!” oraz finalista programów “World of Dance” i “Mam Talent!”. 

A także:

  • Czym dla Kaczorexa jest taniec?
  • Jak zaczęła się jego przygoda z tańcem?
  • Czy da się z niego wyżyć?

Michał Kaczorowski – tancerz, nauczyciel stylu tańca popping. Zwycięzca IV edycji telewizyjnego programu tanecznego “Got to dance. Tylko taniec”, finalista programów “World of Dance” i “Mam Talent!”. Doświadczenie zdobył  uczestnicząc w warsztatach, zawodach, pokazach oraz reklamach na całym świecie. Brał udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: teledyskach, spektaklach, koncertach i pokazach w całej Europie.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.