Trzeba zmuszać się do tego, czego się boimy

Wypowiedź Roberta Kłosowskiego – prawnika, członka zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości

– Praktyka adwokacka pozwoliła mi czuć się dobrze w obszarach, z którymi nigdy nie miałem do czynienia. Przestałem się bać. I taką praktyką, którą chciałbym podzielić się z młodymi ludźmi, jest wchodzenie w przestrzenie, strefy i tematy, których się po prostu boimy. Dlatego, że limit strachu w pewnym momencie zostaje wyczerpany. Po czterdziestym razie, kiedy czujemy się w jakiejś sytuacji niekomfortowo, nagle przychodzi ten czterdziesty pierwszy – mówi Robert Kłosowski, prawnik, menedżer, członek zarządu Platformy Polskiego Przemysłu. Jak twierdzi nasz rozmówca, wówczas obawa przed nieznanym mija.

W jakiej sytuacji w życiu prywatnym Robert Kłosowski przełamał swój strach? Co pozwoliło mu poczuć się pewniejszym siebie? Posłuchaj do końca tej rozmowy.

A także:

  • Jak na jego karierę zawodową wpłynęła praktyka adwokacka?

Robert Kłosowski – prawnik, innowator społeczny, menedżer z 10-letnim stażem. Członek zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości. Doradca biznesowy w Śląskim Klastrze Ekonomii Społecznej i Solidarnej. Specjalizuje się w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych.  Do jego zainteresowań należą nowe technologie i zielony rynek pracy oraz przemysł 4.0. Absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studiów podyplomowych MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Obecnie jest słuchaczem na seminarium doktorskim w dziedzinie nauk o zarządzaniu.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.