Podróże mogą zamienić się w pracę marzeń

Wypowiedź Dariusza Nazarczyka, skarbnika Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego

Chcesz wiedzieć wszystko o najważniejszych atrakcjach turystycznych w Polsce, ale także o ich historii? Lubisz geografię, podróże są twoją pasją i chciałbyś nią zarażać innych ludzi? To może być kierunek studiów dla ciebie! 

– Sfera turystyki w XXI wieku coraz bardziej się rozwija. Okres pandemii lekko to przyhamował, bo okazało się, że nie była artykułem pierwszej potrzeby.  Ale rozwoju tego typu dziedziny nie da się zatrzymać. To będzie się coraz bardziej rozwijało. Myślę, że to jest bardzo atrakcyjna część działalności społeczno-zawodowej – o studiach na kierunkach turystycznych i możliwościach, jakie daje ich ukończenie, opowiada Dariusz Nazarczyk z Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Te są dziś odpowiedzią na wzrastające wymagania klientów wobec organizatorów imprez turystycznych czy wycieczek krajoznawczych. Ale to nie jedyny obszar, którym zajmuje się absolwent studiów na kierunku turystycznym. Co jeszcze na Ciebie czeka? 

Dariusz Nazarczyk – w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym od 1983 r. Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ekonomiki turystyki.

Doradca podatkowy, współwłaściciel i członek zarządu Kancelarii Finansowej TAX-PROFI w Warszawie. Członek GKR PTTK od 2012 r. Prezes Komisji Rewizyjnej Mazowieckiego Forum Oddziałów PTTK, Skarbnik Oddziału Warszawskiego PTTK. Przodownik Turystyki Pieszej PTTK i Instruktor Krajoznawstwa PTTK.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.