Żabka Polska szuka talentów! Może to praca dla ciebie?

Wypowiedź Rafała Rudzkiego, dyrektora ds. ESG w Żabka Polska

Na rynku jest coraz więcej firm, które wdrażają w życie standardy ESG (Environmental, Social and Governance – czynniki związane z ochroną środowiska, społeczne i dot. ładu korporacyjnego). Żabka bije je wszystkie na głowę! Jako pierwsza firma w Polsce i pierwsza sieć spożywcza w Europie Środkowo-Wschodniej przystąpiła do międzynarodowej inicjatywy Science Based Targets (SBTi). Oznacza to, że jej cele dekarbonizacji, zawarte w strategii zrównoważonego rozwoju spółki, zostały naukowo potwierdzone. To jednak nie koniec. Żabka wciąż poszukuje talentów, które pomogą w dalszym rozwoju ESG!

– Agenda ESG to zestaw bardzo wielu tematów. W tym temat kompetencji niezbędnych do skutecznej i efektywnej realizacji strategii, również jest bardzo szeroki. (…) – mówi Rafał Rudzki, dyrektor ds. ESG w Żabka Polska. – Żabka to już nie tylko sklep, jaki znacie ze swojej najbliższej okolicy, ale szeroki ekosystem rozwiązań typu modern convenience. (…) Bez względu na to, czy jesteś analitykiem dużych zbiorów danych, dietetykiem, inżynierem, specjalistą od transportu czy osobą od cyfrowych sposobów komunikacji – te wszystkie osoby absolutnie znajdą u nas miejsce – zachęca Rafał Rudzki. Jesteś zainteresowany pracą w Żabka Polska? Koniecznie posłuchaj tej rozmowy do końca! 

Rafał Rudzki – dyrektor ds. ESG w firmie Żabka Polska. Wraz z zespołem koordynuje działania związane z wdrażaniem strategii odpowiedzialności. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Erasmus Universiteit w Rotterdamie oraz University of Cambridge. 

Ostatnie 15 lat pracy zawodowej spędził w firmach – IBM, PwC, Deloitte – wspierając przedsiębiorstwa w Polsce i za granicą w transformacji procesów biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznego zarządzania czynnikami pozafinansowymi – ESG. W Deloitte, z którego dołączył do zespołu Żabki, doradzał klientom w obszarze odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, wspierając m.in. klientów branży handlowej i dóbr konsumenckich oraz koordynował rozwój usług i dostarczał je z zespołami w 19 krajach Europy Środkowej. Członek zarządu (Rady) Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.