Kto może myśleć o pracy w Benefit Systems?

Wypowiedź Małgorzaty Frankowskiej, dyrektor HR w Benefit Systems

– Bardzo często zdarza się tak, że pierwsza praca u nas jest poprzedzona krótkim stażem. Przykład mogą stanowić chociażby osoby, które pracują w HR, one też zaczynały na stażu. Ale to samo dotyczy również innych działów – czasami są to stanowiska młodszych specjalistów czy administratorów. Benefit Systems może być więc miejscem na pierwszą pracę, ale w większości przypadków ta praca jest jednak poprzedzona właśnie choćby krótkim stażem – mówi Małgorzata Frankowska, dyrektor HR w Benefit Systems.

Jakich pracowników szuka Benefit Systems?

– Wbrew pozorom przyciągamy osoby związane nie tylko ze sportem czy ze zdrowym stylem życia. Mamy szeroką gamę stanowisk w różnych działach – od zarządzania projektami, poprzez specjalistów ds. IT, handlowców, HR-owców, po kontrolerów finansowych – podkreśla Frankowska, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

A także:

  • Jak wyglądają programy stażowe prowadzone przez Benefit Systems?
  • W jakich działach można odbywać staże?
  • Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Małgorzata Frankowska – dyrektor HR w Benefit Systems. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Od ponad 20 lat pracuje w obszarze HR, w organizacjach o różnym profilu działalności: produkcyjno-handlowych (np. Levi Strauss, Grupa Żywiec), usługowych (np. Stowarzyszenie Interwencji Prawnej), logistycznych (np. Rhenus Logistics), z kapitałem polskim i zagranicznym, zarówno jako pracownik etatowy, jak i freelancer (np. OSM-PGNiG, Stocznia Gdańsk, Enea). Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zarówno funkcją personalną, jak i obszarami eksperckimi w ramach HR.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.