Zachować marzenia i przekładać je na rzeczywistość

Wypowiedź Wojciecha Balczuna, menedżera i muzyka, absolwenta politologii

– Niczym nie różnię się od osób, które dziś w pełni świadomie muszą dokonywać wyborów. W liceum czy na studiach też miałem swoje marzenia. Grałem w zespołach, chciałem rozwijać się jako muzyk. Ale z tyłu głowy zawsze tkwiło mi to, że muszę też robić inne rzeczy – zdobywać doświadczenie – mówi Wojciech Balczun, menedżer i muzyk.

Przekonuje, że trzeba zachować marzenia i przynajmniej próbować przekładać je na rzeczywistość, a jednocześnie realizować bardzo poważne projekty biznesowe. – Z jednej strony można być odpowiedzialny człowiekiem, który zakłada krawat i uczestniczy w poważnych przedsięwzięciach, wymagających i obciążonych ogromnym stresem, a jednocześnie brać instrument i równolegle wypełniać drugą część swojej duszy. – To trudne, ale trzeba próbować. Nie mówię, że mi się to udało. To walka, którą wciąż toczę – dodaje Wojciech Balczun.

Więcej w nagraniu wypowiedzi.

Autor:
Wojciech Balczun – były prezes Kolei Ukraińskich i PKP Cargo. Absolwent politologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i studiów podyplomowych MBA, walidowanych przez Rotterdam School of Management Erasmus University.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.