Studia psychologiczne – praca, zarobki, opis kierunku

Wykład Adriana Rajczakowskiego, popularyzatora wiedzy psychologicznej, trenera, mówcy i miłośnika naukowych metod osiągania sukcesu.

Czy opłaca się studiować psychologię? Czy studia psychologiczne są trudne? Gdzie może pracować psycholog? Na te pytania odpowiada Adrian Rajczakowski, popularyzator wiedzy psychologicznej, trener, mówca, miłośnik naukowych metod osiągania sukcesu.

Psychologia jest jednym z najpopularniejszych kierunków, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na większości uczelni na jedno miejsce aspiruje kilkanaście osób, a na niektórych aż dwadzieścia. Konkurencja jest ogromna. Oznacza to, że maturę trzeba zdać naprawdę bardzo dobrze, chyba że chcesz iść na uczelnię prywatną – wtedy wyniki matur są mniej istotne, bo za studia się płaci.

Więcej w nagraniu wykładu.

Adrian Rajczakowski – popularyzator wiedzy psychologicznej, trener, mówca, miłośnik naukowych metod osiągania sukcesu, cenzor rynku reklamowego oraz propagator idei „Jeśli masz dwie ręce i nogi to znaczy, że możesz całkiem sporo zdziałać”. Nie lubi Freuda, ani Junga… ale Milgrama szanuje.