Praca w Totalizatorze Sportowym? Dla młodych i otwartych!

Wypowiedź Olgierda Cieślika, prezesa zarządu Totalizatora Sportowego

Chciałbyś pracować w Totalizatorze Sportowym? Możesz zacząć już na studiach! – Podejmujemy wiele inicjatyw, aby pokazać, jaką transformację technologiczną przeszła nasza firma przez ostatnie lata i jak zmieniliśmy się również jako organizacja. Jesteśmy całkiem inną organizacją również ze względu na to, że mamy nowe obszary działalności. Wymagały one od nas zbudowania całkowicie nowych kompetencji. Do zapewnienia tych kompetencji potrzebujemy na pewno młodych, otwartych ludzi – mówi Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego. 

Jakie możliwości Totalizator Sportowy oferuje studentom? O tym więcej w materiale.

A także:

  • Co trzeba zrobić, aby osiągnąć sukces?
  • Co warto studiować, aby móc ubiegać się o stypendium od Totalizatora Sportowego?

Olgierd Cieślik – prezes zarządu Totalizatora Sportowego od 2017 r. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył studia MBA dla Finansistów w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada długoletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie doradztwa strategicznego, tworzenia strategii finansowych oraz bieżącego zarządzania spółkami i grupami kapitałowymi, zdobyte podczas pełnienia funkcji członka zarządu i dyrektora finansowego spółek prawa handlowego. Przeprowadził Totalizator Sportowy przez największą w 65 – letniej historii spółki transformację, dzięki czemu stała się ona operatorem gier losowych, jedynego legalnego kasyna online i salonów gier z automatami poza kasynami na najwyższym technologicznym i światowym poziomie. Jest również członkiem Komitetu Wykonawczego Stowarzyszenia Loterii Europejskich (European State Lotteries and Toto Association).

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.