Nigdy nie pracowałem w zawodzie wyuczonym

Wypowiedź Krzysztofa Przybyła, prezesa Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, absolwenta wydziału ekonomiczno-rolniczego SGGW

Decyzja o wyborze studiów jest ważna, jednak doświadczenie naszego wykładowcy dowodzi, że nie każda decyzja może być trafna. Na szczęście, każdą z nich można zmienić.

Pierwsze kroki, w roli studenta, Krzysztof Przybył stawiał na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Po pewnym czasie zmienił jednak zdanie i uznał, że jego przyszłość będzie wyglądała inaczej. Postawił na Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie spędził następne 10 lat. – W latach 80. pracowałem w zawodach, które nijak nie pasowały do mojego wykształcenia. Nigdy nie pracowałem w zawodzie wyuczonym. Zajmowałem się za to bardzo wieloma praktycznymi działaniami, od produkcji do handlu. Stworzyłem firmy, z których wiele działa do dziś – mówi Przybył.

Jak wyglądała jego ścieżka kariery? Czy kierunek studiów naprawdę jest taki ważny? Więcej w nagraniu wypowiedzi.

Autor:
Krzysztof Przybył – prezes Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, absolwent wydziału ekonomiczno-rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.