Dobry Zawód – Fajne Życie. Zawód projektant mody.

Wykład Elwiry Horosz – projektantki mody i stylistki.

Projektantka mody i stylistka Elwira Horosz pokazuje, że kluczem do sukcesu jest łączenie pracy z pasją oraz praca w zespole ludzi wspierających się nawzajem.

Elwira Horosz w swojej pracy niezwykle ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. – Czuję się trochę jak psycholog, do którego ludzie przychodzą ze swoimi często bardzo trudnymi problemami – mówi. Uważa, że ciężka praca, w połączeniu z marzeniami, pozwala na osiągnięcie sukcesu. Istotnymi aspektami w pracy projektanta modowego są: otwartość na nowe trendy w modzie, znajomość języków obcych oraz umiejętność analizowania rynków i gotowość do zmian. – Aby osiągnąć sukces, trzeba posiadać rozwiniętą wyobraźnię, bo bez tego nie ma szans na tworzenie nowych rzeczy – twierdzi projektantka.

Więcej w nagraniu wykładu.

Autor:
Wykład w ramach projektu Dobry Zawód – Fajne Życie, przeprowadzonego w partnerstwie przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr, Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, Miasto Suwałki, Izbę Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Białymstoku, Łomżyńskie Forum Samorządowe, Miasto Bielsk Podlaski oraz Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach (zrealizowany na terenie woj. podlaskiego w okresie od 15.04.2017 do 14.04.2019 r.).

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.