Studia medyczne dają ogromne poczucie satysfakcji

Wypowiedź Jarosława Pinkasa, Głównego Inspektora Sanitarnego, absolwenta Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Wypowiadając się o kierunku lekarskim, Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny, stwierdza, że prawdopodobnie są to studia, które dają największą możliwość wyboru spektrum działań po ich ukończeniu, a także gwarantują absolwentom ogromną satysfakcję. Wiążą się z nimi jednak również ogromne wyzwania, a przede wszystkim konieczność posiadania niezwykłej motywacji, chęci odniesienia sukcesu i umiejętności organizowania swojego czasu oraz uczenia się.

Więcej w nagraniu wypowiedzi.

dr hab. n. med. Jarosław Pinkas – lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.