Idź do Amazon! “Jest duże zapotrzebowanie na pracowników”

Wypowiedź Mariusza Mielczarka – dyrektora sektora publicznego w Europie Centralnej w Amazon

Amazon to globalna firma, zatrudniająca ponad milion osób na całym świecie. W samej Polsce jest ich już ponad dwadzieścia tysięcy. Technologiczny lider nieustannie rekrutuje na nowe stanowiska. 

– Poszukujemy osób, które znają się na regulacjach w danym obszarze, czyli np. logistyka, tematy związane z ochroną marki, ESG, czyli m.in. ochroną środowiska. To są różne obszary, ponieważ mój zespół wspiera poszczególne linie biznesowe Amazon. Tych linii jest kilka, dlatego te umiejętności, których poszukujemy, są różnorodne – zachęca Mariusz Mielczarek, dyrektor sektora publicznego w Europie Centralnej w Amazon. 

Ta firma to także miejsce dla umysłów ścisłych. – Jest duże zapotrzebowanie na osoby z branży nowych technologii, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, technologii głosowych – wymienia Mariusz Mielczarek. Jesteś ciekaw, kto jeszcze może znaleźć dla siebie miejsce w tym międzynarodowym gigancie? Posłuchaj całego materiału.

A także:

  • Czy Amazon to dobre miejsce na pierwsze zawodowe doświadczenia?
  • Jakie specjalności są w firmie najbardziej pożądane?

Mariusz Mielczarek –  dyrektor sektora publicznego w Europie Centralnej w Amazon. Ekspert ds. UE, funduszy unijnych, transformacji sektora cyfrowego i energetycznego. Absolwent stosunków międzynarodowych i studiów podyplomowych z prawa europejskiego na Uniwersytecie Łódzkim.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.