“Wszystkich traktujemy poważnie”. Tam warto wysłać swoje CV!

Wypowiedź Ryszarda Hordyńskiego, dyrektora ds. strategii i komunikacji Huawei Polska

Technologie informatyczne rozwijają się w szybkim tempie. Wszelkie kierunki studiów związane  z informatyką oraz kierunki pokrewne są bardzo atrakcyjne. Nie tylko w kontekście przyszłości, ale także tego, co obecnie liczy się na rynku pracy.

– Jesteśmy firmą wszechstronną, więc zatrudniamy ludzi bezpośrednio po studiach i takich już z doświadczeniem. Jest ogromny niedobór specjalistów: informatyków, projektantów, analityków danych. (…) Staramy się współpracować z uczelniami na etapie, kiedy młodzi są jeszcze na studiach. Pomagamy im zdobywać certyfikaty, dostarczamy laboratoria. Staramy się działać tak, żeby uczestniczyli w różnych warsztatach, żeby byli lepiej wykształceni i lepiej sobie w tym świecie poradzili. A finalnie znaleźli lepszą pracę – o zatrudnieniu w Huawei Polska opowiada Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji. Dlaczego warto wysłać tam swoje CV?

A także:

  • Czy Huawei Polska zatrudnia wyłącznie umysły ścisłe?
  • Dlaczego w Huawei Polska nie zaczyna się od stażu?

Ryszard Hordyński – dyrektor ds. strategii i komunikacji Huawei Polska. Od ponad 20 lat związany z branżą IT i telekomunikacją. Absolwent informatyki na Politechnice Warszawskiej.

Był m.in. dyrektorem w Computerland, zajmował się techniczną strategią Orange Polska, a potem pracował w firmie doradczej A.T. Kearney. Był również m.in. członkiem zarządu Inea odpowiedzialnym za działalność operacyjną, a następnie dyrektorem ds. e-commerce w Żabka Polska. W 2016 r. trafił do administracji publicznej: był wiceprezesem spółki Aplikacje Krytyczne oraz pełnomocnikiem ministra finansów ds. informatyzacji, później doradcą w Ministerstwie Cyfryzacji. Następnie pracował jako dyrektor zarządzający w spółce BGK Nieruchomości.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.