Co robić oprócz STUDIOWANIA, aby zapewnić sobie świetną przyszłość

Wykład Michała Szafrańskiego, autora bloga „Jak oszczędzać pieniądze”, z inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Collegium da Vinci

Poznańska uczelnia Collegium Da Vinci zaprosiła Michała Szafrańskiego na inaugurację roku akademickiego 2017/2018 i zachęciła do podzielenia się doświadczeniami ze studentami zastanawiającymi się, jak pokierować swoim życiem i karierami, aby zapewnić sobie świetną przyszłość. W ciągu 30 minut autor bloga „jak oszczędzać pieniądze” miał dokonać syntezy swojego dorobku w taki sposób, aby młodzi ludzie wyszli z maksymalnie praktycznymi podpowiedziami.

– Kluczowe jest zdobywanie praktycznego doświadczenia na rynku pracy najwcześniej jak się da, nawet kosztem studiów. A z kolei studiowanie bez równoległego pracowania uważam za marnowanie czasu i naszego potencjału. Dla jasności: nie trzeba się ze mną zgadzać – mówi Michał Szafrański.

Więcej w nagraniu wykładu.

Autor:
Michał Szafrański, autor bloga „Jak oszczędzać pieniądze”. Pisze na nim, jak liczyć domowe koszty, zapanować nad wydatkami, wprowadzić oszczędności i zaoszczędzić na godziwą emeryturę. Autor wie, że nic nie przekonuje tak jak liczby. Dlatego dzieli się prawdziwymi kosztami życia 4-osobowej rodziny.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.