Pedagogika resocjalizacyjna – dla kogo są te studia?

Wypowiedź Huberta Migaczewa, trenera boksu i byłego trenera Kadry Narodowej w Boksie

– Pedagogika resocjalizacyjna to studia, po których można pracować w policji bądź w innych służbach nas chroniących, typu służba więzienna, być wychowawcą w zakładzie poprawczym czy w domu dziecka. Natomiast mi jak najbardziej pomagają w pracy trenera boksu – wyjaśnia Hubert Migaczew, trener boksu, były trener Kadry Narodowej w Boksie.

Dla kogo są te studia?

– Przede wszystkim dobrze będą się tam czuli, mówiąc kolokwialnie, wykolejeńcy, którzy chcą wrócić na dobrą drogę. Czyli powtórna socjalizacja, nauczenie poruszania się w społeczeństwie – tego uczy pedagogika resocjalizacyjna. I to chyba głównie z tego powodu sam poszedłem na te studia – mówi Migaczew, absolwent pedagogiki resocjalizacyjnej oraz pedagogiki kryminologicznej w Pedagogium – Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

A także:

  • Co dały mu te studia?
  • W jaki sposób wykorzystuje zdobytą wiedzę?
  • Czym zajmują się absolwenci pedagogiki resocjalizacyjnej?

Hubert Migaczew– trener boksu i były trener Kadry Narodowej w Boksie. Absolwent pedagogiki resocjalizacyjnej oraz pedagogiki kryminologicznej w Pedagogium – Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

Przez 7 lat był czynnym zawodnikiem WKS Gwardia Warszawa. Właściciel i jednocześnie trener w Fenix Fight Club. Jest również trenerem międzynarodowej zawodowej drużyny bokserskiej WSB Hussars Poland. Od 10 lat trenuje Mateusza Tryca, dwukrotnego ćwierćfinalistę Mistrzostw Europy.

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.