Studia dla dyrektorów. Nowy program rozwojowy w Lidl Polska

Roczne studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego zapewni wszystkim swoim dyrektorom Lid Polska. W nowym programie rozwojowym weźmie udział ok. 30 dyrektorów zarządzających regionalnymi spółkami oraz obszarami w centrali firmy. Celem programu jest aktualizacja wiedzy makroekonomicznej i najnowszych trendów z branży FMCG, a jego istotnym punktem – leadership – czyli spojrzenie na siebie, jako lidera zarządzającego dużymi zespołami.

- Wszystkim pracownikom naszej firmy, w zakresie rozwoju osobistego, staramy się zaoferować to, co najlepsze. Nasz kolejny program rozwojowy obejmie blisko 30 dyrektorów, czyli osoby, które należą do kadry zarządzającej wysokiego szczebla. To właśnie oni w swoich codziennych działaniach koncentrują się m.in. na rozwoju członków swoich zespołów, jednocześnie nierzadko zapominając o sobie. Tym razem to ich pragniemy postawić w centrum naszych działań rozwojowych, oferując im roczny program w ramach studiów podyplomowych, zaprojektowany specjalnie na nasze potrzeby wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego – mówi Marta Florczak, członek zarządu Lidl Polska ds. personalnych. 

Nauka hybrydowa

Studia podyplomowe, prowadzone w modelu hybrydowym na Akademii Leona Koźmińskiego, potrwają od kwietnia 2022 r. do maja 2023 r. i zakończą się obroną prac zaliczeniowych. Projekty końcowe zostaną wdrożone w organizacji.

Kwiecień jest więc przysłowieowym „pierwszym dzwonkiem” dla grupy blisko 30 dyrektorów Lidl Polska, zarządzających regionalnymi spółkami oraz obszarami w centrali firmy. Celem programu jest aktualizacja wiedzy makroekonomicznej i najnowszych trendów z branży FMCG oraz wymiana doświadczeń. Istotnym punktem programu jest także leadership, czyli spojrzenie na siebie jako lidera zarządzającego dużymi zespołami i wpływ na dalszy rozwój organizacji. Co ważne, program stanowi również narzędzie motywujące dla kadry menedżerskiej.

Wiedza praktyczna i statysfakcja 

- Kto przestaje stawać się lepszy każdego dnia, przestaje być dobry – mówi Włodzimierz Wlaźlak, prezes zarządu Lidl Polska. – Nie mam wątpliwości co do tego, że kiedy za rok spotkam się z dyrektorami objętymi programem rozwojowym, także moimi koleżankami i kolegami z pracy – spojrzymy na nasze codziennie działania w nowy – być może zupełnie inny – sposób. Życzę im powodzenia! Mam nadzieję, że oprócz praktycznej wiedzy i doskonalenia się, program przyniesie im także wiele satysfakcji – dodaje Włodzimierz Wlaźlak.  

Jak czytamy w komunikacie prasowym Lidla, firma kładzie duży nacisk na wysokie zarobki, benefity pozapłacowe oraz możliwości ciągłego rozwoju, a idea przyświecająca działaniom podejmowanym w ramach strategii personalnej sieci brzmi: „Lidl Polska zaczyna się od ludzi”.

Opr. MW

Źródło: informacja prasowa

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.