Skoczy z krawędzi kosmosu! Spotkanie LIVE 6 grudnia

Już 6 grudnia o godz. 19:00 na naszym fanpage’u na FB Tomasz Kozłowski, doświadczony skoczek spadochronowy, opowie o projekcie Jump for the Planet. To globalna kampania pomocowa, której zwieńczeniem będzie skok spadochronowy z 45 km! A podczas spotkania będzie można wygrać skok spadochronowy w tandemie z Tomkiem!

Kampania ma na celu wsparcie uchodźców klimatycznych, w tym przede wszystkim dzieci, które zostały osierocone i bezdomne w wyniku kataklizmów wywołanych zmianami klimatycznymi wynikającymi z działalności człowieka. Jump for The Planet to tworzenie globalnego ruchu społecznego, który zbierze środki na budowę skupisk modułowych domów i schronów w miejscach najczęściej występujących klęsk żywiołowych na świecie. Organizacja stawia sobie za cel, aby w ciągu 24 godzin od katastrofy dostarczyć schrony poszkodowanym.

Jednym z ambasadorów Jump for the Planet jest Prezydent Lech Wałęsa. Projekt wspierają także znani i lubiani, m.in. aktorzy i aktorki: Karolina Gorczyca, Jarosław Boberek, Olga Bołądź, Maciej Stuhr, Maciej Musiałowski, Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński, Julia Kamińska,  Magdalena Turczeniewcz, czy muzyk Krzysztof Zalewski. Więcej o kampanii: https://jumpfortheplanet.com

Tomasz Kozłowski to doświadczony skoczek spadochronowy. Poza działalnością związaną ze skokami spadochronowymi przez wiele lat był także czynnym ratownikiem wysokogórskim, psychologiem i mówcą motywacyjnym. W 2014 roku wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie, skacząc z wysokości prawie 11 km. W 2017 roku, bijąc dwukrotnie rekord Polski, skoczył ze spadochronem 50 razy w ciągu jednego dnia. Każdy skok zadedykował konkretnej, potrzebującej osobie. Dzięki swojej akcji zebrał ponad 200 tys. złotych. Za ten projekt otrzymał nagrodę CHARITY HERO. Rok później w ciągu jednego dnia skoczył 100 razy, zbierając w ten sposób ponad pół miliona złotych na 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci. Napisał również książkę pod tytułem „Historia tysiąca lęków" – ta książka będzie również do wygrania dla uczestników wydarzenia.

Podczas spotkania on-line Tomasz Kozłowski odpowie m.in. na pytania:

  • Czym właściwie jest Jump for the Planet?
  • Dlaczego zdecydował się na tak szalony krok?
  • W jaki sposób organizuje i planuje swoje projekty?
  • I wreszcie: jak przygotowuje się do pobicia rekordu w skoku?

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/642332476785189?ref=newsfeed

KIEDY: 6 grudnia, godz. 19:00

GDZIE: online

JAK: transmisja LIVE na profilu Akademii Zarządzania i Rozwoju na Facebooku - https://www.facebook.com/AZiR.edu

Podczas transmisji przewidujemy również czas na pytania od widzów. Udział w wydarzeniu jest otwarty i całkowicie darmowy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.