Program stażowy The Lidl Way to Career zakończony

Zakończyła się 10. edycja programu stażowego The Lidl Way to Career. Ponad połowa stażystów otrzymała propozycję pracy w strukturach Lidl Polska. Podczas trwającego 3 miesiące stażu kandydaci mieli szansę zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w takich obszarach, jak sprzedaż, finanse, logistyka, marketing.

W ramach programu The Lidl Way to Career od początku lipca do końca września 47-osobowa grupa studentów i absolwentów miała okazję rozwinąć skrzydła pod okiem najlepszych specjalistów. - Jesteśmy dumni, że oferowane przez nas możliwości stażu dla młodych spotykają się nie tylko z dużym zainteresowaniem, ale również pozwalają na kontynuację pracy w naszej firmie. The Lidl Way to Career, to dla stażystów przede wszystkim świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów oraz doświadczenia, jak funkcjonuje duża, międzynarodowa firma. W tym roku aż 51 proc. kandydatów zostaje z nami na dłużej. Jestem przekonana, że będzie to dla nich duża szansa rozwoju, a także perspektywa pracy na lata – podkreśla Marta Florczak, Chief Human Resources Officer Lidl Polska.

Za swoją pracę uczestnicy otrzymywali wynagrodzenie w wysokości 3500 zł brutto. Każdy ze stażystów, który wziął udział w The Lidl Way to Career, opiekował się własnym projektem, którego wyniki przedstawione zostały przed zarządem Lidl Polska. Wysoki poziom i zaangażowanie zostały docenione – rozwiązania prezentowane przez stażystów usprawniają pracę sieci.

W ciągu ostatnich 3 lat trwania programu The Lidl Way to Career ponad 55 proc. osób zostało zatrudnionych po programie stażowym.

Więcej informacji na temat programu stażowego The Lidl Way to Career pod linkiem: https://kariera.lidl.pl/dla-studenta

Opr. mw

Źródło: informacja prasowa

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.