Lidl Polska daje pracownikom po 1000 zł w kuponach na święta

Tak jak w ubiegłych latach, sieć Lidl Polska w ramach podziękowania za wytężoną pracę w trakcie kolejnego pełnego wyzwań roku, przygotowała dla swojego zespołu dodatkowy bonus świąteczny. Kupony dla każdego pracownika osiągnęły rekordową wartość, o 25% wyższą niż rok temu. Firma przeznaczyła na ten cel 30 000 000 zł, co oznacza, że każda osoba zatrudniona w Lidl Polska otrzyma kupony/bonus zakupowy o wartości 1000 zł.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to ważny okres dla każdej polskiej rodziny. W podziękowaniu swoim pracownikom za wkład, zaangażowanie oraz ochronę polskich rodzin przed skutkami rosnącej inflacji przychodzi sieć Lidl Polska. Już 6 grudnia każdy pracownik, w ramach akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus, otrzyma cztery kupony rabatowe o wartości 100 zł oraz trzy kupony rabatowe na kwotę 200 zł, czyli w sumie na 1000 zł. Czas na ich wykorzystanie każdy z 27 000 pracowników Lidl Polska będzie miał do końca lutego 2023 r.

Prezenty świąteczne także dla dzieci pracowników

Dodatkowo sieć przygotowała prezenty świąteczne dla wszystkich dzieci swoich pracowników – do ich rąk trafi ponad 23 500 specjalnych świątecznych paczek pełnych zabawek i smakołyków. Przygotowano różne warianty prezentów, dostosowane do zainteresowań różnych grup wiekowych najmłodszych.

Poza wynagrodzeniami, wyższymi niż średnie płace w handlu, swojej załodze sieć gwarantuje szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia, wyprawka „dla maluszka” oraz pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy – firma promuje równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne. Co więcej, wszyscy pracownicy oraz ich bliscy mogą poszerzać swoje kompetencje, dzięki bezpłatnemu dostępowi do eTutor, platformy do samodzielnej nauki języków obcych online.

Do wykorzystania 1000 zł w Lidl Plus sieć zaprosiła wszystkich swoich pracowników, współpracowników, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów w ramach wielkiej akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus.

Wszystkich kandydatów Lidl Polska zachęca do zapoznania się z ofertami pracy oraz aplikowania za pośrednictwem strony https://kariera.lidl.pl/.

Opr: KD
Źródło: Lidl Polska

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.