Biedronka poszukuje młodych talentów

Udział w kluczowych projektach, możliwość pracy w różnych strukturach firmy, uczestnictwo w licznych szkoleniach, współpraca z doświadczonymi menedżerami, stabilne zatrudnienie oraz szansa na rozwój kariery. To tylko część bonusów oferowanych przez sieć Biedronka uczestnikom tegorocznego programu talentowego. Rekrutacja do niego właśnie ruszyła. Kandydaci do programu Management Trainee mogą już aplikować na stronie www.karierawjm.pl.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, który w Polsce odbywa się już od 1996 r. Wybrani kandydaci dołączają do Grupy Jeronimo Martins – międzynarodowej firmy, którą tworzy ponad 100 tysięcy osób w Polsce, Portugalii i Kolumbii. W niej, pod okiem doświadczonych menedżerów, zdobywają kluczową wiedzę biznesową i praktyczne umiejętności oraz kompetencje liderskie. O skuteczności rozwoju menedżerów świadczy fakt, że zarówno dyrektor generalny sieci Biedronka, jak i wielu innych dyrektorów w naszej firmie są absolwentami programu menedżerskiego.

Kolejna edycja programu Management Trainee rozpocznie się we wrześniu 2021 r. Uczestnicy spędzą pierwsze miesiące na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Marketing Cyfrowy, Sekcja Projektów Cyfrowych i E-commerce, Dział Zarządzania Powierzchnią Sprzedaży oraz Dział IT. Warto wspomnieć, że projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział, są jednymi z kluczowych dla organizacji. Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w JMP uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają wynagrodzenie powyżej średniej krajowej oraz atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Statystycznie absolwenci programu MT awansują szybciej na stanowiska senior menedżerów i dyrektorów. Im wyższe stanowisko, tym częściej jest zajmowane przez absolwenta programu. Średnio absolwenci programu MT po 4 latach zostają menedżerami, po 7 senior menedżerami. Aż 17 proc. senior menedżerów zatrudnionych w Biedronce to absolwenci programu MT. Ukończyło go również 12 proc. menedżerów oraz 11 proc. dyrektorów. Tegoroczna oferta skierowana jest do studentów oraz absolwentów wybranych kierunków studiów (w zależności od działu, do którego prowadzimy rekrutację). W rekrutacji, obok wykształcenia i kompetencji, będzie brana pod uwagę bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie www.karierawjm.pl. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie do kształtu programu i całego procesu rekrutacji.

Źródło: Materiał prasowy

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.