„Kierunek ORLEN” i „Energia dla przyszłości” – programy stażowe w PKN Orlen

Praktyki zawodowe pod okiem ekspertów PKN Orlen przygotowują stażystów do zadań w wybranej specjalności zawodowej. Staże mają na celu przygotowanie przyszłych kadr dla sektora energetycznego kraju. Firma oferuje studentom i absolwentom płatne staże trwające 6 lub 12 miesięcy, które można odbyć w kilku miastach. Skorzystać można z programu „Kierunek Orlen” lub współorganizowanego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska rocznego stażu „Energia dla przyszłości.” Studenci i absolwenci do wyboru mają ponad 20 specjalizacji, m.in.: inżynierię, ekonomię, administrację, obsługę klienta, informatykę czy zakupy.

„Kierunek Orlen”

W ramach programu „Kierunek Orlen” jego uczestnicy pod okiem ekspertów przygotowują się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej. Staż trwa 6 miesięcy, a rozpoczyna się w lutym i w lipcu. Studenci mogą go odbyć m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku. Firma oferuje 80 miejsc stażowych. Rekrutacja następuje dwa razy w roku – w marcu i październiku.

Staż to krok w przyszłość w jednej z największych i najlepiej prosperujących polskich firm o strategicznym znaczeniu dla gospodarki, rozpoznawalnej i prestiżowej marce. Staż w PKN Orlen oznacza dostęp do innowacyjnych i zaawansowanych technologii oraz unikatowej wiedzy specjalistycznej. Zadania merytoryczne realizowane w trakcie stażu są osadzone w praktyce biznesowej innowacyjnych projektów realizowanych na olbrzymią skalę, niedostępnych nigdzie indziej.

„Energia dla przyszłości"

„Energia dla przyszłości” to płatny roczny staż organizowany przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, wspólnie z Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A., Polską Grupą Energetyczną S.A., Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem S.A. oraz Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A.

Program stażowy „Energia dla przyszłości” ma na celu przygotowanie zaplecza kadrowego dla polskiego sektora energetycznego poprzez wybór osób o wysokim potencjale i wspieranie ich w rozwoju zawodowym na początku kariery zawodowej. Staż daje uczestnikom możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w kluczowych spółkach energetycznych kraju oraz w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, przygotowując studentów i absolwentów do pracy w sektorze energetycznym. Wybrani stażyści mogą liczyć na stałą współpracę po zakończeniu stażu.  

Więcej o programach stażowych Grupy Orlen: https://www.orlen.pl/pl/kariera/programy-stazowe

Opr. am

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.