Jak rzucić to wszystko i wyjechać na Zanzibar? LIVE z Żelisławem Żyżyńskim

O rzucaniu „wszystkiego” i zmienianiu swojego życia o 180 stopni opowie człowiek, który pewne słynne zdanie o wyjeździe w Bieszczady potraktował nie tylko bardzo na serio, ale nawet – zdecydował się pójść o krok dalej. Już 12 maja swoją wyjątkową historią podzieli się z nami Żelisław Żyżyński – ceniony komentator sportowy, którzy kilka miesięcy temu zostawił pracę telewizję i zamieszkał Zanzibarze. Transmisja LIVE spotkania odbędzie się na facebookowym profilu Akademii Zarządzania i Rozwoju.

Mieliście kiedyś ochotę... tak po prostu rzucić to wszystko i wyjechać gdzieś daleko?
Może nawet trochę dalej niż w Bieszczady? A może nie jest to wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać? Do tego spróbuje nas przekonać nasz gość specjalny, Żelisław Żyżyński – dziennikarz, reporter i komentator sportowy, który poszedł o krok dalej i zamiast kuszącej perspektywy ucieczki w górskie zacisze, wybrał turystyczny kierunek marzeń.

Jak to się stało, że ceniony komentator sportowy zrezygnował z pracy w telewizji i zamienił wielkie areny sportowe na piaszczyste wybrzeża Zanzibaru? Dlaczego wybrał akurat to nieziemskie miejsce? Nasz gość odsłoni przed nami kulisy swojego wyjazdu, podpowie, jak przygotować się do takiej podróży i wyjaśni, jak wygląda podróżowanie w dobie pandemii. Dowiemy się także, jak liczna jest społeczność Polaków na Zanzibarze, czym zajmują się nasi rodacy na wyspie oraz z czego żyją mieszkańcy wyspy.

Cofniemy się również do początków tej historii i posłuchamy, w jaki sposób Żelisław Żyżyński zrealizował swoje marzenie o pracy w telewizji, czy łatwo było mu pożegnać się z dotychczasowym życiem i anteną Canal+, z którą związał wiele lat swojego zawodowego życia (gospodarz programów: SuperPiątek i Ekstraklasa Po Godzinach) i wreszcie… czym się obecnie zajmuje i jak wygląda jego praca na Zanzibarze?

Spróbujemy także odpowiedzieć na nurtujące wielu turystów pytanie, czy ta bajeczna wyspa to rzeczywiście „raj na Ziemi”, a nasz gość zdradzi nam, co urzekło go w tym miejscu szczególnie, a do czego nie potrafi się jeszcze przyzwyczaić. Rezerwujcie sobie wieczór 12 maja na spotkanie z Żelisławem Żyżyńskim i przygotujcie się na jego wyjątkową historię, która może być inspiracją nie tylko dla wielu spragnionych wrażeń turystów, ale także dla tych, którzy po prostu… chcą rzucić to wszystko. Widzimy się… niestety jeszcze nie na Zanzibarze, ale przynajmniej na Facebooku!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia Facebooku: https://www.facebook.com/events/510779873440307

KIEDY: 12 maja, godz. 19:00
GDZIE: online
JAK: transmisja LIVE na profilu Akademii Zarządzania i Rozwoju na Facebooku

Podczas transmisji przewidujemy również czas na pytania od widzów. Udział w wydarzeniu jest otwarty i całkowicie darmowy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Partner strategiczny

Partnerzy instytucjonalni

Partner

Partnerzy medialni

Twoja playlista jest pusta.